Tworzenie nazwy to złożony proces składający się z kilku etapów
m.in. skrupulatnie wypełniony brief pozwala na stworzenie optymalnej nazwy.

DLACZEGO MY?
Identyfikacją werbalną zajmujemy się od lat, tworząc rozmaite kreacje dla firm z różnych branż. Dzięki dobranym przez nas słowom, nasi Klienci z satysfakcją prowadzą dochodowe biznesy.

Giętki język, rozbujała kreatywność i wyczucie konwencji pozwalają nam tworzyć nowatorskie, a przede wszystkim skuteczne projekty, trafiające do określonej grupy nabywczej. Możemy poszczycić się teoretyczną wiedzą marketingową, ale praktyczne obycie w świecie reklamy i umiejętność żonglerki słownej zdobyliśmy dzięki pasji, z jaką pracujemy.

Nie piszemy wielu stron, gdy wystarczy jedno zdanie; użyjemy 5 słów, gdy lepiej brzmią niż 4. Tworzymy trafne, unikatowe teksty i wyrazy. Wytężamy umysły, szukamy niekonwencjonalnych inspiracji, łamiemy każde słowo (poza słowem honoru), zawsze opierając się o badania marketingowe i rynkowe fakty. Na bieżąco obserwujemy trendy w reklamie, ale sami staramy się obierać nowe kierunki.

Możesz trzymać nas za słowo!

CreoINFO
Znaczenie domeny
Internet to obecnie najważniejsze źródło wiedzy i informacji, które zdominowało także biznes. Dlatego każdy przedsiębiorca powinien dążyć do tego, aby jego firma zaistniała w sieci. Pierwszym krokiem jest rezerwacja domeny.
Nazewnicze wpadki
Tworzenie nazwy nie polega na jej “wymyślaniu”. Proces kreacji to konstruowanie, poszukiwanie, a następnie skrupulatna weryfikacja stworzonych propozycji. ...
Zastrzeżenie nazwy
Zastrzeżenie wybranej nazwy w Urzędzie Patentowym RP zapewnia wyłączność na jej używanie. Rezerwując nazwę unikniesz sytuacji, w której ktoś inny wybiera tę samą lub podobną nazwę do swojego produktu.