Tworzenie nazwy to złożony proces składający się z kilku etapów
m.in. skrupulatnie wypełniony brief pozwala na stworzenie optymalnej nazwy.

CZĘSTE PYTANIA
1. Gdzie mogę znaleźć cennik usług?
Napisz maila lub zadzwoń. Podaj branżę, rodzaj działalności firmy oraz szczegóły usługi, która Cię interesuje. Prześlemy Ci naszą ofertę w możliwie najkrótszym czasie.

2. Czy mogę liczyć na promocję cenową?

Promocje oferujemy przy wyborze kilku usług zarówno oferowanych przez CreoSŁOWO, jak i CreoLOGO oraz przy dłuższej współpracy.

3. Czy zaliczka jest obowiązkowa?

Tak. Po zaksięgowaniu zaliczki rozpoczynamy pracę nad projektem. (W celu szybkiego przystąpienia do wykonania można przesłać potwierdzenie wpłaty).

4. Od czego zaczynamy współpracę?

Po wyborze pakietu, prosimy o wypełnienie formularza, który pozwoli nam określić szczegóły zamówienia oraz poznać Państwa preferencje i oczekiwania.

5. Jaki jest termin realizacji usług?

W ciągu 7 dni roboczych od wpłaty zaliczki wysyłamy gotowe propozycje nazwy oraz sloganu. Czas realizacji pozostałych usług zależy od ich rodzaju i specyfiki.

6. Czy otrzymam prawa autorskie?

Tak. Wraz z realizacjami przekazujemy prawa autorskie. Zastrzegamy sobie jedynie możliwość umieszczenia wykonanych prac w naszym portfolio.

7. Czy mam prawa autorskie do wszystkich przesłanych propozycji?

Nie. Tylko wybrana nazwa, slogan czy tekst staje się własnością Zamawiającego.

8. Ile propozycji nazwy lub sloganu otrzymam?

Jest to uzależnione od rodzaju pakietu.

9. Czy nad nazwą i sloganem pracujecie "do skutku"?

Za drobne poprawki nie pobieramy dodatkowych opłat. Jednak staramy się realizować zlecenia zgodnie z oczekiwaniami Klientów na podstawie wypełnionego formularza oraz ewentualnych dodatkowych pytań, co zwykle skutkuje owocną współpracą i zadowoleniem obydwu stron.

10. Jakie inne projekty wykonujecie?

Logo, ulotki, foldery, katalogi, strony www, wizytówki, banery, animacje Flash, prezentacje multimedialne itd. www.creologo.pl