Hasła reklamowe wywołują aktywny stosunek do marki, nakłaniając do działania.

Przykuj uwagę odbiorcy wyróżniającym się ciekawym słowem. Niech najważniejszy komunikat marketingowy Twojej Firmy niesie ze sobą zapewnienie o wiarygodności i spełnionych oczekiwaniach klientów.

Kreujemy nazwy firm, produktów, marek, portali zgodnie z oczekiwaniami Klienta oraz językowymi środkami perswazji, które oddziałują na odbiorcę, wzbudzają zaufanie i kreują pożądany wizerunek, czyli są aktywnym elementem promocyjnym.

Konstruowanie nazwy to proces, który jest poprzedzony zdobyciem przez nas skrupulatnych informacji o Firmie Klienta i jego oczekiwaniach oraz poznaniem rynku i konkurencji branżowej.
Z wielu stworzonych nazw wybieramy najlepsze i poddajemy je analizie na wielu płaszczyznach. Tak powstaje aktywna nazwa marketingowa.

Zajmujemy się także renamingiem. Zmiana nazwy firmy to poważny krok w jej egzystencji, wraz z nową nazwą przychodzą nowe znaczenia, skojarzenia i nowa jakość marki.

Skuteczna nazwa marketingowa może być najkrótszą drogą do wysokiej sprzedaży. 70% konsumentów przy zakupie produktu czy wyborze firmy kieruje się nazwą marki. Nazwa w połączeniu z logo tworzy unikalny element identyfikacyjny firmy, który jest jednym z najważniejszych aktywów firmy.

Skuteczna nazwa przynosi zyski.
Zapytaj o koszty tworzenia nazwy.
Sprawdź nasz cennik logo.